W jaki sposób szybko i efektywnie pozbyć się nadwagi?

Według najnowszych szacunków, nadwaga to bolączka około 45% Polaków. Co gorsze, stale poziom otyłości podwyższa się, co z całą pewnością nie napawa optymizmem.

Zacznij od zmiany nawyków żywieniowych!

zmiany nawyków żywieniowych

Odżywianie jest w głównej mierze odpowiedzialne za występowanie nadwagi. Niezbilansowana dieta, nieregularna konsumpcja posiłków i mnóstwo szkodliwych substancji – tak w kilku słowach można scharakteryzować jadłospis przeciętnej jednostki.

Twoja nowa dieta powinna być przede wszystkim zdrowa. Korzystaj z produktów naturalnych, niemodyfikowanych. Uzupełnij jadłospis o świeże warzywa, owoce i soki. Wyeliminuj fast-foody, niezdrowe tłuszcze i sosy oraz napoje gazowane.

Postaw na regularną aktywność fizyczną!

Istotnym elementem odchudzania jest również regularna aktywność fizyczna. Ćwiczenia powinny być realizowane z odpowiednią intensywnością. Przy redukcji, najefektywniej jest ćwiczyć ze średnim obciążeniem wynoszącym około 70% tętna maksymalnego.

Trening nie może trwać krócej niż 45 minut. Wszak, proces spalania tkanki tłuszczowej zachodzi dopiero po kilkudziesięciu minutach. Forma aktywności fizycznej nie jest zbyt istotna. Nie mniej jednak, należy pamiętać, by trening miał charakter ogólnorozwojowy.

regularna aktywność fizyczna

Skorzystaj z suplementów diety!

Rola suplementacji w procesie redukcyjnym bywa naprawdę duża. Najskuteczniejsze środki potrafią przyśpieszyć odchudzanie o kilkanaście-kilkadziesiąt procent. Tak świetne rezultaty dają w szczególności preparaty zawierające błonnik. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem może okazać się zielony jęczmień.

Dzisiaj pragniemy zrecenzować w niestandardowy sposób jeden z najpopularniejszych preparatów w ostatnim czasie, a mianowicie – Green Barley Plus. Dlaczego w niestandardowy? Wykorzystamy w tym celu tylko i wyłącznie opinie konsumentów!

Czy Green Barley Plus jest efektywny/skuteczny?

Janika78, forum Wizaz.pl:
Stosowałam Zielony Jęczmień (Green Barley Plus) przez trzy miesiące. Efekty? Minus jedenaście kilogramów. Przy czym, należy wiedzieć, że nie zastosowałam żadnej diety, ani treningu. Green Barley Plus działa niezależnie od tego.

MonciaPoncia, forum Stylistka.pl:
Green Barley jest faktycznie efektywny. Działa natychmiastowo. U mnie przez dwa miesiące stosowania na wadze mniej o 7,5 kilograma. Jako, że nie realizowałam planu dietetycznego i treningowego uważam te efekty za niczego sobie.

Czy Green Barley Plus działa szybko?

Romek78, forum PoMesku.org.pl:
[..] najbardziej zaskakujące było tempo odchudzania. Już w pierwszym tygodniu stosowania Green Barley poczułem różnicę. […]

Michalinka, portal Medonet.pl:
Nie wiem jak tłumaczy to medycyna, ale u mnie już po dwóch tygodniach stosowania Green Barley Plus spadło dwa kilogramy. Czy jest jakiś produkt, który działa równie szybko lub szybciej?

Czy Green Barley Plus jest bezpieczny?

Michu1, portal ABCZdrowie.pl:
Bez wątpienia zaletą jest także jego brak skutków ubocznych. Stosowałem przez trzy miesiące i wyniki badań kontrolnych w normie, a nawet lepsze.

Kacper1, forum Senior.pl:
W moim wieku obawiałem się suplementów tak silnie działających. Ale całkiem niesłusznie. Absolutnie brak jakichkolwiek reakcji niepożądanych.

Suplementy diety działają niezwykle efektywnie tylko wtedy, gdy jednocześnie korzystamy z diety oraz realizujemy plan treningowy. Warto zauważyć, że nie każdy środek szeroko reklamowany jako idealny na odchudzanie jest skuteczny. Przed wyborem konkretnego preparatu należy zapoznać się z opiniami i recenzjami na jego temat. 

Podsumowanie

Polacy stawiają przed sobą wiele różnych celów. Jak się okazuje, jednym z najczęstszych są te, które dotyczą naszej sylwetki. Zwykle, celem jest po prostu redukcja zbędnych kilogramów.

Sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów jest wiele. Najczęściej, związane są one z aktywnością fizyczną i dietą. Coraz częściej, za niezależną metodę uważa się również suplementację.

Pamiętaj, niezależnie od realizowanego procesu – odchudzanie wymaga systematyczności. Tylko regularną pracą można osiągnąć sukces.