Przedłużanie penisa – jak powiększyć członka? Zabiegi i domowe sposoby na penisa.

Kompleks małego penisa to zjawisko bardzo powszechne. Panowie przykładają wielką uwagę swojemu członkowi i pragną by był jak największy, gdyż stanowi on swojego rodzaju męską dumę. Czy słusznie?

Doktor Francken udowodnił, że kobiety w niemal 80% przypadkach nie przykładają zbyt dużej uwagi do rozmiaru penisa. Można zatem powiedzieć, że kompleksy wśród mężczyzn są nieuzasadnione, gdyż dopiero co piąta kobieta przykłada do tej kwestii jakąkolwiek uwagę.

Powiększanie penisa – czy jest możliwe?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu trudno było sobie wyobrazić zabiegi powiększające penisa. Dzisiaj to bardzo powszechne. Medycyna plastyczna pozwala na wydłużenie penisa o 2-5 centymetrów poprzez poluzowanie wiązadła procowatego i wieszadłowego.

Czy warto powiększyć penisa?

Dla wielu mężczyzn rozmiar członka ma ogromne znaczenie. Panowie uważają to za miarę męskości. Nie dziwi zatem fakt, że wielu z nich poważnie myśli nad powiększeniem swojego członka.

Seksuolodzy są zgodni – rozmiar członka nie ma wpływu na satysfakcję seksualną kobiety. Dlaczego zatem mężczyźni uważają całkowicie inaczej? Dlaczego tak często decydują się ingerować w wielkość swojego przyrodzenia?

Przekonania tego typu kształtowane są już w wieku nastoletnim. Wówczas to dochodzi do pierwszych rozmów na ten temat z rówieśnikami. Wpływ na zbyt duże oczekiwania względem swojego przyrodzenia mogą kreować także filmy dla dorosłych.

Jakie metody wykorzystać w celu powiększania penisa?

Formą zabiegową, która cieszy się niemałym zainteresowaniem jest powiększanie penisa przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wprowadzany preparat pozwala powiększyć penisa głównie w obwodzie, czyniąc go znacznie grubszym.

Alternatywnym rozwiązaniem są ćwiczenia powiększające penisa. W sieci można znaleźć wiele różnych zestawów, które pozwalają zwiększyć długość nawe o 2-3 centymetry. My jednak sugerujemy korzystać tylko z ćwiczeń, które zaleca urolog lub seksuolog. Wszak, nieprawidłowa realizacja może doprowadzić do urazów tego niezwykle wrażliwego narządu.

Spośród mniej inwazyjnych rozwiązań na wyróżnienia zasługują także suplementy diet. Coraz większa skuteczność tego typu środków przekłada się na rosnące zainteresowanie. Skuteczność niektórych preparatów została potwierdzona badaniami (np. https://memberxxl.pl), co sprawia, że tego typu produkty można traktować naprawdę bardzo poważnie.

Podobną skutecznością i działaniem wykazują się kremy i maści powiększające. Ich skład często jest bardzo zbliżony do suplementów diet. Jednakże mniej wygodny sposób aplikowania sprawia, że mężczyźni znacznie rzadziej sięgają po to rozwiązanie.

TOP 3 nieinwazyjne metody na większego penisa

Powiększanie penisa jest jak najbardziej możliwe. Co więcej – medycyna oferuje całą gamę zróżnicowanych rozwiązań: zabiegi inwazyjne, korekty estetyczne czy w pełni naturalne metody. W dzisiejszej publikacji pragniemy pokrótce przedstawić trzy naturalne sposoby na większego penisa.

  1. Ćwiczenia na większego penisa
    Ćwiczenia tego typu mają charakter rozciągający i nie wpływają na grubość członka. Specjalne zestawy, wraz z objaśnieniem można otrzymać od seksuologa. Zalecamy nie korzystać z nich, bez odpowiedniej wiedzy, gdyż narząd ten jest bardzo wrażliwy, a nieodpowiednia technika może doprowadzić do nieprzyjemnych kontuzji.
  2. Suplementy diety
    Oparte na naturalnych składnikach preparaty na większego penisa to jeden z hitów ostatnich lat. Niektóre środki potrafią powiększyć penisa o nawet kilka centymetrów. Efekty są trwałe, a sam produkt nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Recenzja
  3. Pompki do penisa
    Kolejną metodą, którą możemy zaliczyć do mało-inwazyjnych jest używanie specjalistycznych pompek. Niestety, w tym przypadku efekty utrzymują się tylko przez pewien czas.

Obojętnie z jakiej metody nie skorzystasz – pamiętaj, że wielkość penisa nie jest żadną miarą. Dla kobiet zdecydowanie istotniejsza jest technika i gra wstępna, aniżeli długość Twojego członka.

Podsumowując, penisa jak najbardziej można powiększyć. Rozwiązań jest co najmniej kilka – jedne mniej, drugie bardziej inwazyjne. Przed rozpoczęciem kuracji zastanów się jednak, czy aby na pewno jest to skuteczne. Czy warto wydawać bądź co bądź spore pieniądze na zabiegi, by dobrze wypaść w oczach pozostałych 20% kobiet?