Jak schudnąć z ud i pośladków?

Trudy redukcji zbędnych kilogramów podejmowane są przez bardzo szerokie grono osób. Taka sytuacja nie może zaskakiwać, w końcu liczba osób z nadwagą cały czas rośnie. Na ten moment na nadmiar tkanki tłuszczowej narzeka około 50% społeczeństwa.

Co zrobić, aby schudnąć?

Nadwaga to problem, który można jak najbardziej wyeliminować. Niestety, trzeba liczyć się z tym, iż nie będzie to zadanie łatwe. Wszak, odchudzanie to proces wymagający samodyscypliny, konsekwencji i ogromnego zaangażowania. Tempo odchudzania zależne jest w głównej mierze od nas samych oraz naszego podejścia. Redukować tkankę tłuszczową można nawet w ilości kilku kilogramów na miesiąc. Jednakże, wymaga to od nas zaangażowania w dietę, trening oraz suplementację.

Dieta odchudzająca

Poprzez termin diety odchudzającej rozumiemy jadłospis z obniżoną ilością wartości odżywczych. Poprzez taką dietę możemy zmusić organizm do czerpania energii z zapasów, tudzież tkanki tłuszczowej. Dieta odchudzająca musi cechować się regularnością oraz pełno-wartościowością. Absolutnie nie należy korzystać z głodówek, gdyż są one zagrożeniem dla zdrowia organizmu.

Trening odchudzający

Ćwiczenia na odchudzanie powinny być realizowane z intensywnością w okolicach 75% tętna wysiłkowego. Istotna jest również objętość treningowa, która nie powinna być mniejsza niż 45 minut. Forma ćwiczeń musi mieć charakter ogólnorozwojowy, niezależnie czy odchudzamy całe ciało czy tylko uda i pośladki. Aby podkreślić efekt, warto realizować ćwiczenia rozwijające dolne partie mięśniowe, tj. wykroki, przysiady itd.

Suplementacja na odchudzanie

Stosowanie suplementów na odchudzanie to proces niezwykle powszechny. Niektóre preparaty mogą zwiększyć efektywność diety i treningu o nawet kilkadziesiąt procent. Do absolutnej czołówki jeśli chodzi o skuteczność zaliczamy: Green Barley Plus. Należy jednak pamiętać, że stosując suplementy diety trzeba mieć na uwadze, że to tylko i wyłącznie dodatek do diety, a nie jej podstawa.

Green Barley Plus – najlepsze tabletki na odchudzanie?

Green Barley Plus to nic innego jak zielony jęczmień w tabletkach, wzbogacanych witaminami i minerałami. To kompozycja, która cieszy się ostatnimi czasy niesłychanie wysoką popularnością.

Green Barley Plus – jak działa?

Green Barley Plus to produkt, który działa niezwykle silnie, ale przy tym w pełni bezpiecznie. Za efektywność odpowiada bogactwo w błonnik, czyli substancję, która nie podlega procesom trawienia. Błonnik odpowiedzialny jest między innymi za:

  • przyśpieszenie perystaltyki jelit i oczyszczanie organizmu z toksyn

  • przyśpieszenie przemina metabolicznych

  • odkwaszenie organizmu

  • ograniczenie apetytu

Powszechnie, błonnik uznawany jest za jedną z najsilniejszych substancji na odchudzanie. Potwierdzają to liczne opinie dietetyków oraz ekspertów do spraw żywienia. Wyselekcjonowaliśmy kilka z nich.

Green Barley Plus? Polecam to swoim klientom z czystym sumieniem. Oczywiście, informuję ich, że nic nie zastąpi rozsądnego jadłospisu, ale z całą pewnością to jeden z tych preparatów, który warto zastosować, bo najzwyczajniej w świecie działa. Jego skuteczność uwarunkowana jest błonnikiem i dużą zawartością witaminy C oraz beta-karotenu. Taka kompozycja jest gwarancją najwyższej efektywności. – Dietetyk, Monika Słupicka

Jestem zwolennikiem przede wszystkim zmian w odżywianiu. Suplementy traktuję jako skuteczny dodatek do diety, ale tylko jako dodatek. Nigdy nie powinny być podstawą. Polecam głównie preparaty oparte na błonniku. Aktualnie, najczęściej sugeruję suplementację błonnika pod postacią tabletek z zielonego jęczmienia – Green Barley Plus. – Ekspert ds. żywienia, Kamil Broda

Nie powiem nic zaskakującego – błonnik to silna substancja, której stosowanie to absolutne must have, dla każdego kto chce schudnąć. Rekomenduję Green Barley Plus – ekstrakt z zielonego jęczmienia gwarantujący najwyższy wzrost. – Dietetyk, Kamil Kopytnicki

Świetne opinie potwierdza także artykuł na temat Green Barley Plus na oficjalnej stronie, poczytnego serwisu o odchudzaniu FitPoradnia.pl.